Pacelšanas stropes un bagāžas siksnas

Vairums piederumu tiek izgatavoti no sintētiskām šķiedrām (parasti no poliestera), jo šie materiāli nav pakļauti sadalīšanās procesiem, tiem ir lieliska izturība. Tos ražo dažādās krāsās. Turklāt ražošanā tiek izmantoti metāliski izstrādājumi: ķēžu stropes, stiepļu troses un stiepļu auduma stropes. Abi veidi var tikt aprīkoti ar aizsargapvalku. Atkarībā no pielietojuma ir divas grupas: smagu priekšmetu (tostarp transportlīdzekļu) pacelšanai un stiprināšanai.  


Pacelšanai tiek izmantotas riteņu disku stropes (vai apaļi vītās jeb gredzenveida stropes). Tie ir slēgti gredzenveida izstrādājumi stiprināšanai pie sijas, āķa vai pie paša objekta. Papildus kopējam diametram un šķērsgriezumam tie atšķiras pēc stiepes izturības, kas nosaka to pieļaujamo slodzi. Cita veida stropes ir ar cilpām vai āķiem. Piemēram, abi šie veidi tiek izmantoti kā transportlīdzekļu siksnas bojātu automašīnu atjaunošanai. Izstrādājumi, kas izgatavoti no sintētiskiem materiāliem, tiek ražoti dažādās krāsās, tiem var būt īpašs aizsargapvalks.  


Otrajā grupā ietilpst siksnas kravas nostiprināšanai - tās bieži ir aprīkotas ar sprūdratu. Šie vienkāršie, taču uzticamie mehānismi ļauj manuāli pievilkt stiprinājumu. Šādus piederumus bieži izmanto piekabju aizkariem, nelielām kravas automašīnām. Vēl viens siksnu mērķis ir bagāžas nostiprināšana pasažieru transportlīdzekļos. Šiem piederumiem ir apaļš vai taisnstūrveida šķērsgriezums. Pienācīgai nospriegošanai tie bieži tiek izgatavoti no elastīgiem materiāliem. Izplatītākais to veids ir elastīga trose ar āķiem (līdzīgi kā lēkšanai ar virvi). Tā palīdz nostiprināt dažādus priekšmetus bagāžas vai kravas nodalījumos, pateicoties speciāliem piestiprināšanas punktiem to grīdās.  

Padomi izvēles veikšanai 

Visi šie izstrādājumi atšķiras pēc formas, garuma, stiepes izturības, resnuma un virknes papildu elementu. Tieši tādēļ jūsu izvēlei vajadzētu tikt balstītai uz to objektu izmēriem un svaru, kuriem vēlaties izmantot šos izstrādājumus. Atcerieties, ka sintētiskās stropes un siksnas aizņem mazāk vietas nekā metāliskās, tās ir vieglākas un ir izturīgas pret koroziju. 

 

Ja jums nepieciešami daži sēdekļu pārvalki savam Peugeot, apskatiet šeit.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив