Peugeot 3008 ir atjauninājis dzinēju līniju

Slavenajos krosoveros Peugeot 3008 tiek atjaunināta motora līnija. Papildus spēka agregātu nomaiņai nedaudz uzlabosies arī automašīnu izskats. Jo īpaši visas konfigurācijas iegūs LED optiku. Bet, ja pamata modeļi var lepoties tikai ar LED sekcijām, tad GT un GT Black aprīkojuma līmeņos ietilpst pilna LED gaisma. Lukturiem ir arī skaists apgaismojums pagriezienos un miglas lukturu opcija.

Atgādinām, ka otrās paaudzes krosovers Peugeot 3008 dzimis 2016. gadā. Tad tas tika ievērojami uzlabots, un tagad šī versija beidzot ir nonākusi pie restilēšanas. Franči netērēja laiku sīkumiem un piedāvāja jaunu dzinēju līniju, kā arī pārskatītu pārnesumkārbu. Viņa spēj strādāt vairākos kustības režīmos, ieskaitot īpašus režīmus hibrīdām elektrostacijām.
Kas attiecas uz motoriem, izceļas modeļi Hybrid 225 un Hybrid4 300, kas ražo 225 un 300 ZS. attiecīgi. Šī ir pilna hibrīda spēka agregāta jauda kopā ar degošu motoru. Komplektā ietilpst arī 13,2 kWh akumulators, kas WLTP ciklā spēj nodrošināt 56 kilometru attālumu, neiedarbinot iekšdedzes motoru. Turklāt to var uzlādēt no kontaktligzdas, izmantojot kā pilnvērtīgu elektrisko automašīnu.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив