"Jaunais" Peugeot Partner sāka apkopot priekšpasūtījumus

Peugeot sāk vākt iepriekšēja pasūtījumus sava furgona atjauninātai versijai, lai gan šo pārveidošanu var saukt tikai par kosmētiku. Lieta ir tāda, ka koncerna iesniegtā partnera versija parādījās tirgū pirms pieciem gadiem, un tagad tā ir saņēmusi tikai nelielas izskata izmaiņas, kas pat nevelk restilēšanas nosaukumu, nemaz nerunājot par paaudžu maiņu.
Atgādināsim, ka mēs runājam par nelielu furgonu ar piecpakāpju manuālo pārnesumkārbu, kuras alternatīva nav bijusi un nebūs. Kas attiecas uz motoru, tas arī palika nemainīgs. Furgons ir aprīkots ar 115 ZS atmosfērisko dzinēju vai 1,6 dīzeļdzinēju ar 90 ZS.

Runājot par jauninājumiem, lielākā daļa apakšas atrodas automašīnā. Apdares materiāli ir nedaudz mainījušies, un panelim ir pievienoti jauni instrumenti. Bagāžas nodalījumā tiek izmantota laminēta saplāksnis un šūpoles durvis. Ir arī režģa nodalījums.

Starp aprīkojumu ir laba Peugeot Connect Sound sistēma, gaisa kondicionētājs un borta dators. Tomēr visi no tiem jau bija pieejami pat visvienkāršākajā transportlīdzekļa konfigurācijā. Kopumā ir patiešām maz jauninājumu, un tie nepiesaista pilnīgu pārveidošanu.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив