Peugeot 208 atzīts par Eiropas gada auto

Peugeot 208 tika izvēlēts par gada auto savā dzimtajā Eiropā. Turklāt viņi izvēlējās automašīnas elektrisko versiju, kas, lai gan tai ir daudz pieticīgāks pieprasījuma līmenis salīdzinājumā ar benzīna līdzinieku, pilnībā atbilst vides prasībām, kas ar katru gadu kļūst arvien stingrākas.
Tajā pašā laikā pieticīgā izskata Peugeot 208 kopvērtējumā apsteidza Tesla Model 3, kas atrodas otrajā vietā, iegūstot 242 punktus. Trešo vietu ieņēma pavisam jaunais Porsche Taycan sedans, kas tika pievienots reitingam tā tehnisko īpašību dēļ, jo patiesais patērētāju pieprasījums pēc tik dārga modeļa pat pārtikušajā Eiropā atstāj daudz ko vēlēties.

Protams, sarakstā bija arī tradicionālās iespējas ar iekšdedzes dzinējiem, taču ar katru gadu to kļūst mazāk. Daudzas automašīnas, kas ieņēmušas vismaz dažas vietas, ir pārstāvētas ar hibrīdiem, tostarp tiem, kas tiek uzlādēti no kontaktligzdas. Kopumā plug-in hibrīdi kļūst par ārkārtīgi populāru alternatīvu elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas atbrīvo pēdējo no to galvenā ierobežojuma — pieslēgšanās pie strāvas kontaktligzdas.
Ar visiem hibrīdu un elektromobiļu pozitīvajiem aspektiem joprojām nepietiek infrastruktūras to aktīvai lietošanai. Un mēs runājam par tādām attīstītām ekonomikām kā Vācija, Francija un Itālija, kur jau ir diezgan daudz uzlādes staciju. Kopumā pāreja uz elektrisko vilci ir uzsākta, un tāpēc parastajiem autovadītājiem jāgaida tās pilnīga pabeigšana.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив