Peugeot 508 PSE ir gatavs iekarot tirgu

Jaunais Peugeot 508 PSE, kas kā koncepts tika prezentēts pagājušajā gadā Ženēvas autoizstādē, beidzot ir sasniedzis sērijveida ražošanu. Auto ir plug-in hibrīds, kas spēs pārvietoties gan ar elektrisko vilci, gan ar tradicionālo iekšdedzes dzinēju. Par visiem modeļa tehniskajiem parametriem - tālāk tekstā.
Zem kurioza jaunuma pārsega slēpjas pavisam parasts 1,6 PureTech turbo četrinieks, kas savienots pārī ar diviem jaudīgiem elektromotoriem. Tādējādi kolonnā "pilnpiedziņa" varat ievietot treknu atzīmi - tas šeit ir pēc noklusējuma. Kopumā visas sistēmas kopējā jauda bija 360 ZS, kas nav nemaz tik maz.

Par akumulatoru. Šeit to attēlo pieticīga 23 kWh vienība. Tā pilna uzlāde ir pietiekama, lai ar elektrisko vilci nobrauktu aptuveni 68 kilometrus WLTP ciklā, kas ir vairāk nekā pietiekami pilsētas iedzīvotājiem, kuri izmanto savu personīgo automašīnu kā transportieri darbam un atpakaļ.
Jaunuma izskats un tehniskais aprīkojums arī mūs nepievīla. Modelim ir ļoti pievilcīgs eksterjers, kas ir pārpildīts ar apzīmogotiem virsbūves elementiem, kā arī ērts interjers ar multimediju sistēmu un ērtiem sēdekļiem.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив