Eiropā atjaunināts Peugeot Partner Tepee Electric

Zinātkārais "papēdis" Peugeot Partner Tepee Electric saņēma nozīmīgu atjauninājumu Eiropas reģionā. Mazo kravu pārvadāšanai uzasināts minivens godprātīgi apkalpo dažādos piegādes uzņēmumos pilsētas robežās. Jebkurā gadījumā mūsu palātai ir visas tieksmes, kas ar atjauninājumu ir kļuvušas vēl acīmredzamākas.
Sāksim ar pašu galveno, proti, palielināto elektromotora jaudu, kas tagad ir 67 ZS. un 200 ņūtonmetru griezes momentu. Šis pieticīgais motors darbojas ar ietilpīgu 22,5 kWh akumulatoru, kas atbilst 170 kilometriem ar vienu uzlādi WLTP ciklā.

Ar saviem neizskatīgajiem jaudas datiem modelim ir ļoti iespaidīgs bagāžnieks, kas piecvietīgā konfigurācijā var lepoties ar 3000 litru tilpumu. Ir arī lieliska klimata sistēma, sākam no viedtālruņa ar pirksta pieskārienu, laba audio sagatavošana un pieklājīgi mehāniski regulējami sēdekļi.
Jaunā versija ietekmēja arī automašīnas izskatu, kurā tagad ir jauns režģis, svaiga optika un durvju līstes. Bagāžnieka aizmugurējās durvis tika koriģētas uz kaudzi, kas saņēma īpašu sensoru un slēdzeni, kas izslēdz patvaļīgu atvēršanu.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив