Peugeot Partner Crossway gatavs darbam

Jaunais Peugeot Partner Crossway furgons ir gatavs iekarot Eiropas un Amerikas tirgus. Modelis tiks montēts vietējās rūpnīcās visā pasaulē, jo savu komponentu ziņā ir maksimāli unificēts ar jau esošajiem franču autoražotāja furgoniem. Peugeot Partner Crossway izstāžu zālēs vajadzētu nokļūt līdz šī gada rudens vidum.
Zem automašīnas pārsega tiks novietota pilnīgi standarta un budžeta līnija dzinējiem ar vidējo jaudu 120 ZS. un 230 ņūtonmetru griezes moments. Tajā pašā laikā būs pieejami gan benzīna, gan dīzeļa spēka agregāti. Pārnesumkārba ir sešpakāpju manuālā un automātiskā ar vienādu pārnesumu skaitu.

Pats furgons būs aprīkots ar diviem priekšējiem gaisa spilveniem, gaisa kondicionētāju, sākuma līmeņa kruīza kontroli, kā arī riepu spiediena monitoru un ērtiem, individuāli regulējamiem sēdekļiem. Ir iekļauta multivides sistēma ar pamata funkciju komplektu un nelielu skārienekrānu.
Kopumā jaunais Peugeot Partner Crossway izskatās diezgan moderns un glīts. Dažādu pieejamu furgonu dominēšana modelim padarīs nopietnu konkurenci, taču Peugeot ir liela fanu bāze, kas, iespējams, nākamā parastā furgona izlaišanu padarīs rentablu un veiksmīgu.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив