Peugeot 508 PSE sāka ražot

Jaunais Peugeot 508 PSE dodas, lai iekarotu Eiropas ceļus. Budžeta francūzis klientiem piedāvās labu dzinēju līniju, elegantu, lai arī vienkāršu dizainu, kā arī pienācīgu interjeru atbilstoši budžeta segmenta standartiem. Auto jau nolikts uz konveijera Francijā, nedaudz vēlāk ražošanai pievienosies arī citas rūpnīcas Polijā un Vācijā.
Modelis piedāvās pilnīgi jaunu astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, izcilus 20 collu riteņus, adaptīvos piekares amortizatorus, kā arī benzīna un dīzeļa dzinēju klāstu, no kuriem jaudīgākais attīsta 341 ZS. un 700 ņūtonmetru griezes moments.

Turklāt mums tiek solīts uzlabots interjers, kas varēs lepoties ar jaunās paaudzes multimediju sistēmu ar atbalstu jaunākajām lietojumprogrammām autobraucējiem, kā arī uzlabotiem vadītāja palīgiem. Tika nomainīta arī priekšējā sēdekļu rinda, stūre un instrumentu panelis.
Kopumā ir daudz jauninājumu, tāpēc modelim ir visas iespējas nostiprināties tirgū un parādīt pienācīgu pārdošanas līmeni. Jebkurā gadījumā automašīnas iepriekšējā paaudze šajā ziņā nebija tik aprīkota kā pašreizējais jaunums.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив