Peugeot 2008 iegūst jaudu pēc atjaunināšanas

Peugeot zina daudz par pārveidošanu, modernizāciju un nebeidzamiem tā klāsta atjauninājumiem. No vienas puses, tas ir slikti, jo labāk koncentrēties uz jaunu progresīvo auto ražošanu, no otras puses, tas ir labi, jo koncerna flagmaņi vienmēr iet līdzi laikam un tiek atjaunināti.
Šodien mēs runāsim par jaunāko Peugeot 2008 jauninājumu, kas piedeva automašīnai veiklību, kā arī nedaudz paaugstināja tā cenu automašīnu tirdzniecības vietās. Tagad pircēji var paļauties uz labu 150 ZS benzīna dzinēju. un 240 ņūtonmetru griezes moments, kas ir līdz šim jaudīgākais motors šajā klāstā.

Ātrumkārba ir arī sešpakāpju manuālā un automātiskā ar tādu pašu pārnesumu skaitu. Patiesi jaunums ir kosmētika, ko pārstāv svaigi toņi ķermeņa apgleznošanai, spilgta LED optika, radiatora režģis un virkne citu sīkumu.
Cenas ziņā modelis sadārdzinājies par desmit procentiem. Droši vien jauna, lai arī nedaudz jaudīgāka dzinēja uzstādīšanai nav nekāda sakara. Pie visa vainojami komponenti, kuru izmaksas pieaug, kā arī arvien pieaugošais elektronisko komponentu trūkums. Jebkurā gadījumā modelis turpina ieņemt tirgus budžeta segmentu, tāpēc tas būs pieejams daudziem autobraucējiem Eiropā.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив