Elektromobiļa Peugeot e-208 palielināts nobraukums

Peugeot e-208 ir labs elektroauto no Francijas, kuram ir pieņemamas tehniskās specifikācijas un kas izskatās diezgan parasts šim zīmolam. Nesen modelis, kurš, starp citu, tiek pārdots diezgan labi, saņēma vēl vienu atjauninājumu. Tajā, cita starpā, pircējiem tika piedāvāta palielināta jaudas rezerve.
Tātad jaunais akumulators sola jau 340 kilometrus hečbekam un 310 kilometrus krosoveram. Tas ir par 20 procentiem vairāk nekā iepriekš. Protams, arī šādā formā elektromobilis nepārprotami nav līdz labākajiem žanra pārstāvjiem, taču kā pilsētas auto nobraukt 300 kilometrus nav slikti.

Ārēji modelis saņēma tradicionālu radiatora režģa un LED optikas kombināciju. Turklāt krosovers ieguva spoileri, bet hečbeks ieguva pāris interesantus virsbūves elementus ar štancēšanu. Ir arī vieglmetāla disku komplekts, bet tos uzstāda par papildus samaksu.
Līdz ar to Peugeot e-208 joprojām ir viens no pieejamākajiem elektromobiļu modeļiem Eiropas tirgū. Lai gan modelis vēl nav pārspējis tautas Nissan Leaf pārdošanas rekordus, pieaugošais pārdošanas apjoms liecina, ka cilvēkiem šis modelis patīk, neskatoties uz dažiem tā trūkumiem.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив